Szukasz szybkiego sposobu żeby dotrzeć do potencjalnych klientów w Internecie? Jeżeli tak, to przetestuj koniecznie reklamy w Google AdWords. Jest to kapitalne wyjście jeżeli potrzebujesz w niedługim czasie pozyskać kolejnych klientów oraz podnieść sprzedaż.

AdWords to narzędzie bogate w różnorodne funkcje, dzięki którym można utworzyć reklamę po mistrzowsku dobraną do potrzeb odbiorców oraz wyświetlać ją na sprecyzowanym obszarze, dając potencjalnym klientom dosłownie to, czego pragną.

Kampanie Google AdWords Kraków

Wybierz właściwy format reklamy a następnie zacznij zdobywać kolejnych klientów. Możesz wybrać:

  • Reklamę w sieci wyszukiwania
  • Reklamę w sieci reklamowej (Google i Partnerzy)
  • Kampanie produktowe
  • Remarketing
  • Reklamę video na YouTube

 

Kampanie AdWords są z olbrzymią efektywnością wykorzystywane w strategii marketingowej w wielu przedsiębiorstwach. Reklamujący się za pomocą AdWords potwierdzają, iż jest to bardzo skuteczna metoda promocji bez względu na branżę i chętnie korzystają z tej właśnie formy reklamy.

Kampanie reklamowe Google AdWords to:

Zdecydowani klienci

Dzięki AdWords przyciągasz do Twojej firmy tylko osoby zainteresowane produktami lub usługami, jakie znajdują się w Twojej ofercie. Reklamy Twojej firmy są wyświetlane na podstawie przypisanych do nich fraz kluczowych, wskutek czego użytkownicy, otrzymują dosłownie to, czego poszukują a Twoja firma zarabia.

Niewielkie koszty

AdWords opiera się na modelu płatności CPC, co oznacza dla Twojej firmy, że zapłacisz wyłącznie za kliknięcia użytkowników w Twoją reklamę, które przeniosą ich wprost do Twojej strony WWW. Nie zapłacisz za wyświetlenia, natomiast sumy przeznaczone na reklamę możesz dowolnie ustalać czy na bieżąco dopasowywać.

Błyskawiczne wyniki

Kampanie Google AdWords są niezastąpione jeśli zależy Ci na rozreklamowaniu czasowej oferty lub krótkoterminowej akcji promocyjnej. W przypadku większości kampanii reklamowych na pokazanie się reklam w wyszukiwarce nie musisz czekać, ponieważ następuje to natychmiastowo po ich uruchomieniu. Dzięki temu, przygotowane reklamy będziesz mógł pokazywać klientom natychmiast.

Możliwości AdWords

Swoje reklamy będziesz mógł nadzorować za pomocą panelu zarządzania, który wyświetla różne informacje potrzebne do analizowania swoich działań. Ustaw śledzenie konwersji, sprawdzaj w jaki sposób użytkownicy trafiają na Twoją stronę i monitoruj skuteczność. Pomogą Ci w tym bardzo pomocne raporty, które masz możliwość generować z gotowych propozycji, lub tworzyć swoje własne zestawy. Sprawdź z jakiej lokalizacji pochodzą Twoi potencjalni klienci, jakich użyli słów kluczowych aby wywołać Twoje reklamy i czy doszło do konwersji.

Reklamy AdWords a wyniki organiczne

Jeśli wykorzystujesz pozycjonowanie i zastanawiasz się czy warto do tego inwestować w AdWords to zdecydowanie odpowiadamy – Oczywiście! Linki sponsorowane Google wyświetlają się ponad a także obok organicznych wyników wyszukiwania, dzięki czemu Twoja firma jest dużo lepiej widoczna w sieci. Co więcej na efekty reklamy AdWords nie musisz długo czekać co sprawia, iż jest to kapitalna forma reklamy dla wszystkich niecierpliwych.

Daj się zobaczyć przyszłym klientom!

Reklamuj swoją firmę na dowolne frazy kluczowe.

Dzięki AdWords w błyskawiczny sposób podniesiesz sprzedaż i umocnisz wizerunek firmowej marki, a także zdobędziesz inne cele. Możesz wybrać nieograniczoną ilość wyrażeń kluczowych, na które stworzona reklama będzie wyświetlać się klientom.

Przystosuj swoje reklamy do bieżących potrzeb.

Google AdWords zapewnia Ci możliwość przystosowywania swoich kampanii i reklam na bieżąco. Za dokonane zmiany nie dopłacisz ani grosza, dzięki czemu możesz udoskonalać kampanie do momentu osiągnięcia najwyższej możliwej skuteczności i rezultatów.