Pozycjonowanie stron to jedna z ważniejszych usług, jaką powinni sprawdzić posiadacze wszystkich stron WWW czy sklepów. Jest to bardzo ważne ze względu na to, że w obecnych czasach strony internetowe liczy się w milionach, a ten kto nie promuje strony zostaje w tyle i nie zarabia.

Pozycjonowanie Stron Kraków

Pozycjonowanie jest długoterminowym działaniem, dzięki czemu na odpowiednie, wpisane przez klienta frazy kluczowe strona czy sklep pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Analizy wyraźnie pokazują, że klienci sprawdzają prawie w 92% jedynie wyniki z pierwszej strony wyników wyszukiwania. Oznacza to dokładnie, że jeżeli Twoja strona jest poza TOP10 to nie jest odwiedzana a dostarczane przez Twoją firmę towary i usługi nie sprzedają się.

Dlatego już teraz zacznij inwestować w rozwój swojego przedsiębiorstwa i osiągaj zyski, dzięki większej widoczność w sieci, jaką daje pozycjonowanie strony internetowej.

Profity płynące z pozycjonowania stron WWW:

DUŻE ZYSKI

Im wyżej Twoja firma znajduje się w naturalnych wynikach wyszukiwania, tym więcej potencjalnych nabywców trafia właśnie do Ciebie. Pozwól więc swojej firmie na pozyskiwanie kolejnych klientów, większą sprzedaż a także wyższe przychody.

STATUS FACHOWCA

Przedsiębiorstwa zajmujące pozycję w TOP10 wyników wyszukiwania są podświadomie uważane przez konsumentów za ekspertów w swojej specjalizacji. Jeśli więc potencjalny nabywca poszukuje takiej produktu lub usługi jaką ma w ofercie Twoja firma, to czy nie postawi na zakup u eksperta?

NIEZNANE MOŻLIWOŚCI

Dzięki pozycjonowaniu strony WWW a także zdobywaniu jeszcze większej liczby nabywców, jako właściciel firmy możesz pozwolić sobie na zatrudnienie kolejnych pracowników, rozbudowę swojej firmy czy też rozszerzenie swojej oferty, pozostawiając Twoją konkurencję daleko w tyle.

Czy wiesz, że...

Aktualnie witryn internetowych z końcówką .pl jest ponad 2700000!

W ciągu 1 miesiąca internauci wpisują w wyszukiwarkę Google ponad 100 mld. zapytań.

Więcej niż połowa wyszukiwań w Google wykonywana jest na urządzeniach mobilnych.

Co otrzymujesz zamawiając u nas pozycjonowanie stron?

Certyfikat SSL Gratis

Wraz z usługą pozycjonowania stron, każdemu klientowi instalujemy za darmo SSL, który aktualnie ma duży wpływ na pozycjonowanie strony oraz jej postrzeganie przez odbiorców. Certyfikat będzie aktywny w Twojej witrynie przez cały czas naszej współpracy.

Miesięczne sprawozdania

Rezultaty naszej pracy zostają w każdym miesiącu zebrane a także przedłożone w formie raportu. Oprócz tego udostępniamy Ci narzędzia do monitorowania pozycji wybranych fraz kluczowych, które pokazują aktualne pozycje w wynikach wyszukiwania.