Jeśli masz w planie otwarcie własnej firmy lub już ją prowadzisz nie zapomnij o tym, żeby pojawić się właśnie tam, gdzie konkretnych usług i informacji poszukują klienci, czyli w Internecie. Niezbędna będzie w takim przypadku odpowiednio przygotowana strona WWW, dzięki której będziesz się promować jak również zyskiwać nowych klientów.

Strona firmowa w Internecie? Naturalnie!

W dzisiejszych czasach, żadna z szanujących się firm nie może sobie pozwolić wyłącznie na ogłaszanie się w lokalnych gazetach. W dobie Internetu jest wręcz nie do pomyślenia, by nie posiadać chociażby prostej firmowej strony z podstawowymi danymi, jakie ułatwią odnalezienie Twojej firmy.

Firmowa strona WWW daje Ci przede wszystkim możliwość zaprezentowania firmy, zakresu oferowanych usług a także umożliwienie klientom nawiązania z Tobą kontaktu. Posiadanie strony www jest jeżeli zależy Ci na umacnianiu marki oraz wzmacnianiu relacji z klientem.

Decydując się na założenie strony WWW:

  • Obniżasz koszty reklamy
  • Umożliwiasz konsumentom dostęp do informacji przez 24h/d na całym świecie
  • Zyskujesz możliwość prezentowania treści w interesujących formach i dużych ilościach
  • Docierasz do klientów w Polsce jak również na całym świecie
  • Zdobywasz dodatkowe kanały komunikacji z klientem

Jakie tworzymy strony?

FUNKCJONALNE

Pamiętaj, że poza Twoimi osobistymi preferencjami stronę WWW wykonuje się głównie z myślą o Twoich klientach, którzy z niej będą korzystać. Zatem musi być ona zarówno funkcjonalna, ale też przejrzysta oraz zaadaptowana do nowoczesnych standardów.

DOSTOSOWUJĄCE SIĘ

Obecnie połowa internautów do przeglądania stron www wybiera telefony komórkowe i laptopy albo tablety. Z tego względu wszystkie budowane przez nas strony internetowe są responsywne, innymi słowy dopasowujące się do rozmiaru i rozdzielczości wyświetlacza urządzenia, na którym są otwierane.

INNOWACYJNE

Kreujemy strony, które są intuicyjne dla klientów i łatwe w obsłudze dla Ciebie. Dodatkowo wielką uwagę przywiązujemy do atrakcyjnego wyglądu, który koniecznie powinien być dostosowany do standardów i zgodny z najnowszymi wymogami.

Co mówią statystyki?

26 milionów Polaków korzysta z Internetu, co stanowi ponad 67% całej populacji z czego 74% użytkowników deklaruje użytkowanie co najmniej raz dziennie!

Co uzyskujesz zamawiając stronę WWW?

Praktyczna witryna internetowa pozwoli Ci zaistnieć na krajowym i światowym rynku. Jej postawienie to pierwszy i w gruncie rzeczy najistotniejszy krok do rozwoju Twojego przedsiębiorstwa. Nie czekaj dłużej z decyzją - skontaktuj się z nami i zleć stworzenie własnej witryny, która otworzy Twojej firmie drogę do rozwoju i zagwarantuje zyski finansowe.